Ingatlan hirdetési portál - Kedvező árú hirdetések
Hirdetési állományok kezelése - Ingatlan értékesítés
Minden egy helyen, a Magyar Ingatlan Központban!

Ikerház eladó - Kecskemét - Bács-Kiskun megye

Ikerház eladó - Kecskemét - Bács-Kiskun megye

56 900 000 Ft

Kecskemét

HSZ: 3691942 Belsőnyír tanya Bács-Kiskun megye
Kategória eladó Típus ikerház Alapterület 59 m2 Szobák 3
Kecskemét szívében várja új tulajdonosát ez a gyönyörű, újszerű állapotú ikerház, melynek irányára 56 900 000 Ft. Az ingatlan 59 nm alapterületű, a hozzá tartozó telek mérete pedig 2 289 nm, ami bőséges lehetőséget kínál a szabadtéri pihenésre és kikapcsolódásra.

A ház 2020-ban épült tégla technológiával, így a modern kor elvárásainak maximálisan megfelel. A három szobás elrendezés ideális választás családok számára, akik értékelik a tágas tereket és a komfortos életkörülményeket. A fűtésről hőszivattyú gondoskodik, míg a padlófűtés kellemes meleget biztosít az év minden szakaszában.

Az ingatlan összkomfortos, így minden szükséges kényelmet magában hordoz. A külső állapota újszerű, a kertre néző kilátás pedig nyugodt, zöld környezetet biztosít a mindennapokhoz. A garázsban történő parkolás kényelmét élvezheti.

Az energetikai tanúsítvány A+ besorolása garancia a kedvező rezsiköltségekre, amelyek havi 10 000 Ft-ra tehetők. Az ingatlan bútorozott, így rövid határidővel költözhető, és élvezheti az új otthon minden előnyét. Ha szeretne egy modern, mégis otthonos légkört, ne habozzon, hívjon minket és nézze meg ezt a különleges ajánlatot!

Ingatlan adatai

Irányár:56 900 000 Ft
Kategória:eladó
Típus:ikerház
Megye:Bács-Kiskun megye
Helység:Kecskemét
Irányítószám:6000
Cím:Belsőnyír tanya
Alapterület:59 m2
Szobák száma:3
Energetikai besorolás A+
Komfort:összkomfort
Ingatlan állapota:újszerű
Felszereltség:bútorozott
Parkolás:garázs
Kilátás:kertre néző
Felújítás éve:2020
Közművek:ipari áram, csatorna
Jellemzők:lift
Építés éve:2020
Felújítás éve:2020
Szerkezet:tégla
Telek terület:2 289 m2
Helyiségek Garázs, műhely, melléképület
Régió megtekintése térképen

Az ingatlan hirdetője

Hajduné Borbála
PORTABELLA Ingatlaniroda


Az ingatlannal kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal a hirdető magánszemélyhez, illetve az ingatlant közvetítő irodához a fentebb található elérhetőségek valamelyikén vagy az email űrlap kitöltésével.

Üzenet küldéseKérdése van? Válaszolunk!

Hasonló hirdetések

56 900 000 Ft

Eladó ikerház

Kecskemét

60 m2 3
65 900 000 Ft

Eladó ikerház

Kecskemét

81 m2 3
74 900 000 Ft

Eladó ikerház

Kecskemét

91 m2 3
További hasonló hirdetések