Ingatlan hirdetési portál - Kedvező árú hirdetések
Hirdetési állományok kezelése - Ingatlan értékesítés
Minden egy helyen, a Magyar Ingatlan Központban!

Ikerház eladó - Kakucs - Pest megye

Ikerház eladó - Kakucs - Pest megye

89 900 000 Ft

Kakucs

HSZ: 3624487 Pest megye
Kategória eladó Típus ikerház Alapterület 91 m2 Szobák 4
ÚJ ÉPÍTÉSŰ INGATLANOK KAKUCSON!

HAMAROSAN KÖLTÖZHETŐ!



Dél-Pest megye kedvelt részén, KAKUCSON Budapesttől 30 percre az M5 autópálya közelében, új építésű ikerházak ELADÓK!



Az ikerházak tárolókapcsolatosak, a 2 épület között nagyobb terület van, az első lakáshoz tartozó telek rész pedig 376 m2 a második lakáshoz pedig 514 m2.



Az épület falazata, szigetelése, fűtése megfelel a mai kor igényeinek, magas műszaki tartalommal készülnek. Preciz, igényes kivitelezésű, modern elrendezésű nagy terek jellemzik.

Fűtés kondenzációs gázkazánról történik, padlófűtéshez elvezetve.

A megújuló energia igényt 2 db inverteres klíma biztosítja.



Helyiségek 91 m2-en: amerikai konyhás nappali étkezővel (45 m2) 3 szoba, közlekedő, fürdőszoba, wc.

Terasz kertre néz, 15 m2.



Mindkét lakás 91 m2, 10 m2 tárolóval kapcsolódik, telek 400 m2, ára: 89,9 millió Ft.



Az ingatlan a község központjában található, környezetében 10 éven belül épült lakóházak és 300 m távolságra a közvetlen természet. Bölcsőde, óvoda, iskola gyalog 5 perc.

A községben minden megtalálható ami a hétköznapi élethez nélkülözhetetlen:

Önkormányzat ( Polgárőrség szigorúan üzemel) bölcsödék, óvoda iskola, orvosi rendelők, gyógyszertár, számos bolt.

A környéken számos a lehetőség wellness és szabadidős tevékenységhez , kúriák, udvarházak, lovardák, autó-motor pálya rendezvényekkel ( Kakucs Ring)

Budapestre jutás tömegközlekedéssel a félóránként induló, Népligetig közlekedő Volánbusz járattal lehetséges, továbbá a szomszéd településen áthaladó vasúttal is megközelíthető. Legközelebbi város Dabas, Kakucstól 10 percre, ahol minden megtalálható, szolgáltatók (Bankok, Földhivatal, Kormányablak, NAV, Bíróság, Rendőrség, Gimnázium, Szakiskola) továbbá a bevásárlásokat is helyben lehet intézni ( Lidl,Tesco, Aldi, Spar, Pepco, rengeteg kis üzlet, havonta kirakodóvásár).



Irodánk teljes körű INGYENES hitelügyintézést vállal az ország összes bankjával! Kulcsátadásig követjük az ügymenetet. Szerződéskötéshez, és bármilyen jogi kérdésben saját ügyvédeink állnak rendelkezésre !

Ha megtekintené keressen akár hétvégén is!

Ingatlan adatai

Irányár:89 900 000 Ft
Kategória:eladó
Típus:ikerház
Megye:Pest megye
Helység:Kakucs
Irányítószám:2366
Alapterület:91 m2
Szobák száma:4
  kazán, padlófűtés
Ingatlan állapota:újszerű
Szintek száma:1
Közművek:villany, csatorna, gáz
Extrák:hőszigetelés, klíma, amerikai konyha
Telek terület:400 m2
Helyiségek Garázs, műhely, melléképület
Régió megtekintése térképen

Az ingatlan hirdetője

Juhászné Andrea
Nagy Ingatlan


Az ingatlannal kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal a hirdető magánszemélyhez, illetve az ingatlant közvetítő irodához a fentebb található elérhetőségek valamelyikén vagy az email űrlap kitöltésével.

Üzenet küldéseKérdése van? Válaszolunk!

Hasonló hirdetések

80 000 000 Ft

Eladó ikerház

Kakucs

103 m2 4
64 000 000 Ft

Eladó ikerház

Kakucs

80 m2 2+1
48 500 000 Ft

Eladó ikerház

Kakucs

65 m2 2
További hasonló hirdetések