adatlap nyomtatása  PDF letöltése

Pest megye, Páty 
 

Hivatkozási szám: 3720202
Adatlap: https://mik.hu/ingatlan/3720202
Ingatlan adatai
Irányár: 80 000 000 Ft
Az ingatlan négyzetméterára: 1 000 000 Ft
Típus: családi ház
Kategória: eladó
Alapterület: 80 m2
Fűtés: gáz konvektor
Állapota: felújítandó
Szobák száma: 2
Építés éve: 1980
Szintek száma: -
Telekterület: 593 m2
Kert mérete: -
Erkély mérete: -
Felszereltség: -
Parkolás: -
Kilátás: udvari
Egyéb extrák: -
Részletes leírás
Páty egyik nyugodt, családi házas övezetében, saroktelken kínálunk megvételre egy hangulatos, 80 m²-es, felújítandó kis házat, 593 m²-es telken. Az 1980-as években épült, tégla szerkezetű otthon palatetővel rendelkezik, és a jelenlegi állapotában is rengeteg lehetőséget rejt magában – akár családok összeköltözésére is alkalmas!

A házba egy barátságos kis tornácon keresztül léphetünk be, ahonnan egy tágas előszoba fogad bennünket. Innen balra egy folyosón keresztül jutunk el a lakóhelyiségekhez. Jobbra található a külön WC és egy kényelmes méretű fürdőszoba, melyeket a 2000-es évek elején új burkolattal láttak el.

A lakásban két külön nyíló szoba található, 16 és 15 m²-esek, mindkettő laminált parkettás, így ideális lehet gyerek-, háló- vagy dolgozószobának is. A folyosó végén egy praktikus L alakú konyha található, beépített sütővel és főzőlappal.

Az évek során az ingatlan részleges felújításon esett át: a nyílászárókat és a bejárati ajtót műanyagra cserélték, redőnnyel ellátva. A fűtés gázkonvektorral és kályhával megoldott, de a gázszolgáltatás jelenleg szünetel, mivel a ház nem lakott. A villany- és vízvezetékek cseréje még nem történt meg. A ház északi 2 falának külső szigetelést elkezdték, így már csak befejezni kell.

A tetőtér külön bejárattal is megközelíthető, így igény szerint beépíthető, akár különálló lakrészt is ki lehet alakítani benne – kiváló lehetőség nagyobb család vagy két generáció számára.

A kertben egy külön épületben található egy szerelőaknás garázs, egy nagyobb tárolóhelyiség, valamint egy másik kisebb tároló is, így a praktikum is biztosított. Fúrt kút a kényelmes méretű
udvar locsolására a nyári nagy melegben megoldott.

Az ingatlan minden közművel ellátott, és remek elhelyezkedése révén ideális választás lehet azoknak, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének élni, mégis közel a fővároshoz. A központ és a buszmegálló mindössze 5-10 perces sétával elérhető. Az M1-es autópályának köszönhetően Budapest autóval mindössze 10 perc alatt megközelíthető.

Ez a ház remek alap lehet új otthonod megteremtéséhez – gyere és nézd meg személyesen, hogy meglásd benne a lehetőséget!
Hirdető adatai
   
Hirdető neve: Royal Real Estates Powered by RH
Kapcsolattartó: Kiss Ágnes
Hirdető telefonszáma: +36 70 412 5764
Honlap:
 
Képek